5 powodów – Dlaczego warto zdecydować się na sesję rodzinną?

Dlaczego warto zdecydować się na sesję rodzinną?

Zwykle robimy zdjęcia wszystkiemu, co nas otacza.. Czego byśmy nie zrobili, najpierw musimy to sfotografować. Powiecie, że przecież każdy z nas ma aparat w telefonie i robi nim dziesiątki zdjęć dziennie czy tygodniowo. Ale czy to rzeczywiście sprawia, że mamy więcej zdjęć razem, na których są wszyscy, którzy powinni być? Z pewnością macie niezliczoną ilość zdjęć Waszych pociech, ale zdjęć siebie z dzieciakami już niekoniecznie, a przecież wtedy też byliście z nimi. Dlaczego więc warto zdecydować się na sesję rodzinną?- przed Wami 5 powodów:

1. Zdjęcia to ponadczasowa pamiątka.

Rodzinne zdjęcia są pamiątką na całe życie. Zdjęcia nie są dla nas — one są dla Was. Po latach będą przywoływały cudowne wspomnienia i uśmiech na Waszych twarzach. Nie ma lepszego sposobu na udokumentowanie tego, jak rosną Wasze dzieci. Wyobraźcie sobie to. Spotykamy na sesji chociaż raz w roku, w rezultacie czego powstaje cudowna historia dorastania Waszych dzieci.

2. Sesja rodzinna- pomysł na prezent.

Zastanawiacie się, jak można wykorzystać Wasze zdjęcia z sesji? To proste, możecie je podarować w prezencie. Nic tak nie wzrusza, jak prezent dany z głębi serca, pełen radości i szczerych uczuć. Zdjęcia możecie po prostu wywołać i oprawić w ramkę, ale też umieścić na kubku z nadrukiem, wykorzystać jako obraz na płótnie czy puzzle. Zdjęcia z sesji to idealny prezent dla najbliższych, babć czy dziadków, przecież nic tak ich nie cieszy jak widok ukochanych wnuków. Z Waszych zdjęć możemy stworzyć album, do którego najbliżsi będą mogli wracać w każdej chwili. Najlepsze jest to, że to nie musi być prezent tylko dla innych. Sesja zdjęciowa to najlepszy prezent dla Was i Waszych dzieci- zobaczcie sami.

3. Zdjęcia z sesji rodzinnej to wyjątkowa dekoracja domu.

Kolejnym elementem, w którym przydadzą się zdjęcia to dekoracje Waszego domu. Co wprowadzi do niego tyle ciepła i rodzinnej atmosfery jak nie Wasze wspólne zdjęcia, jak nie ujęcia dorastających pociech? Wystarczy je tylko oprawić w ramkę i gotowe- mogą zdobić ścianę w salonie, czy komodę.

4. Sesja rodzinna to też dobra zabawa.

Podstawą udanej sesji, jest dobra atmosfera. Uśmiech, szepty, gilgotki, spojrzenia, ale również momenty wyciszenia i skupienia swojej uwagi wyłącznie na sobie nawzajem, to coś, czego nie może zabraknąć. Naturalne jest milion razy lepsze.

5. Sesja zdjęciowa to też chwila tylko dla Was.

Myślicie, że nie uda nam się znaleźć czasu na zrobienie zdjęcia tylko Wam, rodzicom? Przyznajcie sami, że odkąd pojawiły się w Waszym domu dzieci- nie pamiętacie, kiedy mieliście ostatnie zdjęcie razem. To idealny moment, żeby skupić się na sobie. To czas, by patrzeć sobie głęboko w oczy, przytulić się do siebie i zatracić się w tym, choćby na chwilę.

Sesja zdjęciowa jest pewnym oderwaniem od rzeczywistości, od tego, co nas otacza, od szarej codzienności. Przychodząc do nas na zdjęcia wchodzicie w taki nasz mały świat, gdzie szybko zapomnicie o codziennych troskach, rutynie i dajecie się porwać tym szczególnym chwilom.

Zapiszcie się na sesję i przekonajcie się sami, że warto. Więcej informacji o sesjach rodzinnych znajdziecie tutaj.

Powiązane wpisy