7 lat oczekiwań – sesja ciążowa Szczecin

7 lat oczekiwań – sesja ciążowa Szczecin

Pewien czas temu wystawiliśmy na licytację sesję ciążową, z której pieniądze przekazane zostały na pomoc dla małej Ingusi, która walczy z SMA. Prawdopodobnie się domyślacie, że sesję tą wygrała Monika. 

Nie będzie to post o chorobie. O tym jak bardzo nie rozumiemy i nie zgadzamy się z niesprawiedliwością tego świata moglibyśmy mówić długo.. Chcielibyśmy jednak odnieść się do naszego postu o kobietach w ciąży, a raczej o ich spojrzeniu na siebie. Jeśli nie jesteście na bieżąco, to zaległości możecie nadrobić klikając tutaj.

Wracając do tej konkretnej sesji- Monika wraz ze swoim partnerem na maluszka czekali już 7 lat. Mimo tego Monika nie była przekonana do zatrzymania tego cudu na zdjęciach, ponieważ nie czuła się na tyle dobrze przed obiektywem, żeby myśleć, że warto. To dało nam jeszcze większego „kopa” do działania. Do zrobienia wszystkiego co w naszej mocy, żeby zobaczyła to, co my widzimy.

Słowa Moniki po otrzymaniu zdjęć to najpiękniejsze co mogliśmy otrzymać. Utwierdziła nas w tym, że to co robimy ma znaczenie i większy sens. Z pewnością nie jest to zwykłe „pstryknięcie zdjęcia”, bo to może zrobić każdy. My zatrzymujemy dla Was chwile, które nigdy się nie powtórzą, część Waszej historii, część Was. Pokazujemy i udowadniamy, że nieważne co myślicie- wyglądacie świetnie.

Pocieszcie się jeszcze chwilę z nami:

„Profesjonalizm i bardzo miła atmosfera podczas w studiu sprawiły, że wszystkie wątpliwości, czy sesja to dobry pomysł szybko zniknęły. Alicja i Jacek tworzą naturalne i pełne emocji zdjęcia, będące wspaniałą pamiątką na lata. Z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi, sama pewnie nie raz z nich jeszcze skorzystam”

Powiązane wpisy