Fotografia pozowana i lifestyle – czy da się je połączyć?

Fotografia pozowana i lifestyle – czy da się je połączyć?

Jak myślicice? Fotografia pozowana i lifestyle – da się je połączyć? Na rozgrzewkę i jednocześnie z małą podpowiedzą mamy dla Was pytanie. Zastanawialiście się kiedyś co mamy na myśli mówiąc, że sesja z nami to idealne połączenie rzeczywistości, jaką mają oddać zdjęcia, z estetyką fotografii? Jeśli tak, to właśnie będziecie mieli okazję sprawdzić czy dobrze nas zrozumieliście. Jeśli nie- no cóż, to po prostu się dowiecie 🙂

Nieważne o jakim rodzaju sesji mówimy ani w jakim miejscu. Może być to zarówno sesja ciążowa, noworodkowa jak i rodzinna, zamysł jest ten sam- zatrzymujemy to, co prawdziwe. Wiele osób uważa, że zdjęcia w studio to tylko sztuczne pozy i nienaturalne miny. Nie u nas. Nasze zdjęcia to połączenie fotografii pozowanej i lifestyle’owej.

Co w takim razie rozumieć przez połączenie fotografii pozowanej z lifestyle’ową? Nasze „idealne połączenie” to taka mała pomoc w pozowaniu. Jednocześnie mając na uwadze, że jednak najważniejszy jest dla nas ten moment pomiędzy, gdzie rzeczywiście oddacie się chwili.. spojrzycie się na siebie, przytulicie, złapiecie za ręce czy Wasza kruszyna pokaże mały grymas na twarzy. Jesteśmy po to, żeby zatrzymać dla Was te chwile, gdzie rzeczywiście jesteście sobą. Nie bronimy się przed bezpośrednimi spojrzeniami w obiektyw, różne mamy pomysły. Natomiast większość sesji skupiacie się na sobie, zapominając chwilami o tym, że wokół Was lata dwoje fotografów 😉

A przed Wami sesja noworodkowa w naszym studio w Szczecinie. Przekonajcie się, że nasze sesje to 100% emocji, naturalności i wyłapywania momentów. Agata, Paweł, mała Dobrawcia i ich pierwsze wspólne chwile razem. 

Jeśli nie jesteście pewni czy warto zdecydować się na sesję zdjęciową to przeczytajcie chociaż krótkie 5 powodów, dlaczego warto zdecydować się na sesję.

Powiązane wpisy